Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja jak liczyłem to 40% , na abc 7 złych odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu w 25 odpowiedz D a nie A?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja - tylko jedna źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja - tylko jedna źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś zrobił tak, jak ja zadanie 33? błagam... niech ktoś napisze, że to jest dobrze :/ http://img513.imageshack.us/img513/1095/98122844.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek napisał:
czemu w 25 odpowiedz D a nie A?
Bo trzeba było te liczby uporządkować najpierw, a później liczyć mediane:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laura napisał:
ktoś zrobił tak, jak ja zadanie 33? błagam... niech ktoś napisze, że to jest dobrze :/ http://img513.imageshack.us/img513/1095/98122844.jpg
nie jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę żałuje że napisałem to w godzinę bo nie zrobiłem zadania z trójkątem,nie chciało mi się ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakryczna ta matura! jakaś taka powalona, niby się najpierw łatwa wydawała a taka trudna franca była! Połowe zadań nawet nie przerabialiśmy na lekcji!!!! Wychodzi mi razem 26 %. Z otwartych zrobiłam tylko jedno, z tymi liczbami czterocyfrowymi. Porażka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poczekam na oficjalne odpowiedzi na stronie CKE wtedy sobie podliczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie była trudna. Nie każdy ma umysł ścisły, są osoby, które nie radzą sobie z matematyką, mimo, że się starają. I chociaz pojawiły się zadania łatwe, to ogólnie maturę uważam za trudną. Nawet bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sayid napisał:
nie jest dobrze.
tak... znowu nie doczytałam polecenia... wysokość nie dzieli odcinka |AB| na 2 równe części :/ już 2 zadania mam źle przez niedoczytanie :/ myślicie, że przynajmniej 1 punkt za to zad. dostanę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Lauro jedna rada-nie przejmuj się takimi bzdetami...to tylko PRÓBA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek92 napisał:
Droga Lauro jedna rada-nie przejmuj się takimi bzdetami...to tylko PRÓBA...
nie w mojej szkole... ale mniejsza ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ci nic nie zrobi za ewentualne "nie zdanie" próbnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdać, to zdam. chodzi o to jak. moja matematyczka zrobi obniża oceny :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porazka... ogolnie to wszystkie zamkniete wydawaly mi sie proste i zrobilam po swojemu nawet wyniki mi dobre wychodzily tylko jak teraz sprawdzam z odpowiedziami to wiekszosc zle... ale trafilam na 30%... mnie to nie zadowala... chociaz mam problemy z matma ale trzeba sie pouczyc sporo. wiadomo jesli do probnej ktos tak jak ja sobie 'olal' i nic nie powtorzyl ... to normalne ze slabo... ;P eh to mnie tylko motywuje do nauki z matmy... chociaz tego nie trawie.... a wy ile liczycie sobie procent ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mowicie ze nie zdanie matury próbnej to nic. U nas w szkole jes tak ze jak nie zdasz matury z CKE i pózniej tej z OPERONA to dostajesz warunek -- albo rezygnujesz albo dostajesz pizde na koniec roku i bedzie cie tak gnoic dopóki ci nie nawstawia kilku jedynek zeby ci ta jedynka wyszła a jak zrezygnujesz to dostawi ci trojki i masz na koniec 3 ale bez podchodzenia do matury>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mowicie ze nie zdanie matury próbnej to nic. U nas w szkole jes tak ze jak nie zdasz matury z CKE i pózniej tej z OPERONA to dostajesz warunek -- albo rezygnujesz albo dostajesz pizde na koniec roku i bedzie cie tak gnoic dopóki ci nie nawstawia kilku jedynek zeby ci ta jedynka wyszła a jak zrezygnujesz to dostawi ci trojki i masz na koniec 3 ale bez podchodzenia do matury>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...